Od roku 2008, Byvision Science Technology Ltd, založený na vysoké kvalitě výrobků a silné schopnosti výzkumu a vývoje, jsme se stali odborným poskytovatelem z Číny, s 2 miliony dolarů počáteční základní kapitál. Máme zručné zaměstnance a zkušené r&d inženýry.

Naše společnost také v roce 2016 investovala a spojovala slai great-ears na výrobu a prodej sluchadel Earsmate, sluchadlových zesilovačů, digitálních sluchadel a lékařských přístrojů. Všechny naše uši mate sluchadla digitální sluchadla, BTE sluchadlo, ITE sluchadlo, dobíjecí sluchadlo, neviditelné sluchadlo, ITC sluchadlo, RIC sluchadlo jsou schváleny CE, RoHS, FCC a FDA.

O Velké uši

Velké uši(www.earsmate.com ) se nachází v roce 2016 v provincii Zhongshan Guangdong v Číně. Jedná se o rychle rostoucí výrobce v oblasti výzkumu a vývoje, designu a prodeje pokročilého velkého digitálního sluchadla značky EarsMate, sluchadla OTC, bluetooth sluchadla, sluchového zesilovače a osobního zesilovače zvuku (PSAP). Jako profesionální výrobce produktů pro naslouchací pomůcky je cílem našich vysoce integrovaných schopností poskytnout našim zákazníkům rychlou odezvu, velký objem, vysokou kvalitu a službu OEM / ODM, ale nízkonákladová sluchová řešení, včetně návrhu PCB, formování bydlení a přizpůsobení softwaru.

Naše společnost poskytuje různé řady sluchadel a sluchadla, jako jsou digitální, BTE, ITE, ITC, RIC, CIC, otevřené fit, bluetooth sluchadlo, dobíjecí sluchadlo a bezdrátové sluchadlo. Většina našich sluchových výrobků byla schválena řadou certifikátů kvality (CE / ROSH / FCC / ISO / FDA atd.), aby spolupracovaly s USA, oblastí Evropy a všemi zámořskými trhy. Nyní máme několik poboček v Číně, například Guangzhou City a Shenzhen City.Welcome, aby nás kdykoliv navštívili. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Jistě nabízejí kvalitní produkt, přijatelnou cenu a 100% spokojenost poprodejní servis a 12 měsíční záruka!

Společnost vždy lpěla na "kvalita na prvním místě, zákazník na prvním místě" firemní účely, udržet neustálé zlepšování a inovace, aby splňovaly tržní politiku jako politika řízení a "nulová vada, nulové stížnosti" jako cíl řízení kvality.

S hlavním posláním "Pro nice sluch a pěkný život", Jsme upřímně přesvědčeni, že takový velký Earsmate sluchadlo (www.earsmate.com)zařízení přinese zákazníkům příjemný život. Buď pro sebe, přátele, vysoké školy nebo partnery, velký Earsmate snadno použitelný a cenově dostupné sluchadla by byla skvělou volbou pro sluchově postižené lidi.

Prohlídka továrny

 Factory tour PIC

Veletrh

 Trade Show PIC

Certifikát

 Certificates

Pro skvělý sluch a pěkný život, začněte nás kontaktovat e-mailem: info@byvisiontech.com nebo info@great-ears.com!

Propojení globálních kupujících s čínskými dodavatelihttps://great-ears.en.made-in-china.compřes Made-in-Čína!