Earsmate Sluchadla Značky 2020

Earsmate sluchadla značky 2020

Tato společnost naslouchátka produkt se nachází v roce 2016 v provincii Zhongshan Guangdong v Číně. Jedná se o rychle rostoucí výrobce v oblasti výzkumu a vývoje, navrhování a prodeje novýchUšiMate® digitální sluchadlo značky, Sluchadlo OTC, bluetooth sluchadlo, sluchadlo a osobní zvukový zesilovač (PSAP). Jako profesionální výrobce produktů pro naslouchací pomůcky je cílem našich vysoce integrovaných schopností poskytnout našim zákazníkům rychlou odezvu, velký objem, vysokou kvalitu a službu OEM / ODM, ale nízkonákladová sluchová řešení, včetně návrhu PCB, formování bydlení a přizpůsobení softwaru.

202011g

Naše společnost také investovala a spojovala Byvision, aby vyvinula a poskytuje řadu sluchadel a sluchových zesilovačů, jako jsou digitální, BTE, ITE, ITC, RIC, CIC, otevřené fit, bluetooth sluchadlo, dobíjecí sluchadlo a bezdrátové sluchadlo. Většina našich sluchových výrobků byla schválena řadou certifikátů kvality (CE / ROHS / FCC / ISO / FDA atd.), aby spolupracovaly s USA, oblastí Evropy a všemi zámořskými trhy. Nyní máme několik poboček v Číně, například Guangzhou City a Shenzhen City.Welcome, aby nás kdykoliv navštívili. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Jistě nabízejí kvalitní produkt, přijatelnou cenu a 100% spokojenost poprodejní servis a 12 měsíční záruka!

Earsmate DHA

Společnost vždy lpěla na firemním účelu "kvalita na prvním místě, zákazník na prvním místě", udržovala neustálé zlepšování a inovace, aby splňovala trh jako politiku řízení a "nulová vada, nulové stížnosti" jako cíl řízení kvality.

S hlavním posláním "Pro nice sluch a pěkný život", Upřímně věříme, že takový velký uši kamarád sluchadla zařízení přinese pěkný život zákazníkům. Buď pro sebe, přátele, vysoké školy nebo partnery, velký Earsmate snadno použitelný a cenově dostupné sluchadla by byla skvělou volbou pro sluchově postižené lidi.

Pro příjemné sluch a pěkný život, začněte nás kontaktovat teď!


Vezměte prosím na vědomí, pro více klientů obchodní platby pohodlné, poskytujeme nový bankovní účet s názvem příjemce (Ding Jian Bing Co., LTD) v pevninské Číně, jak je uvedeno níže:


Bank details