GNHearingAID

Informace o sluchadlech Earsmate od společnosti GNHearingAid China najdete na webových stránkách na adresewww.EarsMate.comdozvědět se o každém modelu a provést výběr. Můžete také kliknout na tlačítko „kontaktujte nás“ a pošlete nám e-mail s dalšími informacemi o požadovaném modelu. Pokud stále potřebujete pomoc, zákaznický servis je vzdálený od telefonu, nebo můžete použít vyskakovací chat na Wechatu: (86) 18565775544

best hearing amplifier amazon 2020

Earsmate GNHearingAid Nejprodávanější

Earsmate má na webu čtyři nejprodávanější modely sluchadel vhodné pro mírnou až středně těžkou ztrátu sluchuwww.gnhearingaid.com. Pokud potřebujete sluchadla Earsmate s pokročilejší podporou, zvažte jeden z našich nejprodávanějších sluchadel. Ti, kteří dávají přednost výrobkům vyrobeným v Číně Earsmate a nemají zájem o přizpůsobení na míru, by se měli podívat na GNHearingAid. Společnost nabízí zařízení registrovaná FDA se značnou úsporou nákladů.
Uši G17je základní dobíjecí sluchadlo Cic, které pomáhá při běžné ztrátě sluchu. G17 GNHearingaid je alternativa s nejnižšími náklady a je ideální pro tišší nastavení, použití v domácnosti nebo pro jemnou ztrátu sluchu.
Ušní kamarád G11je téměř neviditelný ve zvukovodu s pokročilou digitální technologií. Sluchadla G11 Cic mají redukci šumu a zpracování 8kanálového signálu konfigurací pro výstup čistého zvuku. Slyšíte, zda jste v davu nebo doma a díváte se na televizi.
Ušní kamarád G25je vybaven dobíjecí lithium-iontovou baterií a inteligentními směrovými mikrofony pro soustředěný sluch. G25 také ruší hluk pozadí a má 4kanálový režim poslechu pro různé frekvenční prostředí.